Ferdinand Strijthagen - Directeur Publieke Gezondheid  
fstrijthagen@ggdzw.nl 0900 254 54 54

Ria Logtenberg - Teamleider 
r.logtenberg@vrzw.nl 06 106 595 09

Marianne van Horn - Managementassistente 
m.van.horn@vrzw.nl 06 226 527 63

Irma Weijs - Beleidsmedewerker risicobeheersing en crisisbestrijding (o.a. evenementenadvies)
i.weijs@vrzw.nl 06 500 536 96

Fleur van Egdom - Beleidsmedewerker witte keten
f.van.egdom@vrzw.nl 06 500 536 97

Niels Jacobs - Medewerker kennis en oefenco├Ârdinator
 n.jacobs@vrzw.nl 06 500 536 99

Anouk Hogenes - Medewerker opleiden, trainen en oefenen 
a.hogenes@vrzw.nl 06 500 536 98

Esther Schutten - Adviseur communicatie 
e.schutten@vrzw.nl 06 500 537 00

Samenwerkingsverband tussen gemeenten, brandweer, politie en GHOR.