Ga naar de inhoudGa naar het zoekenGa naar het menu

Anton Kok - Directeur Publieke Gezondheid  

Ria Logtenberg - Teamleider 
r.logtenberg@vrzw.nl

Marianne van Horn - Managementassistente 
m.van.horn@vrzw.nl

Irma Weijs - Beleidsmedewerker risicobeheersing en crisisbestrijding (o.a. evenementenadvies)
i.weijs@vrzw.nl

Fleur van Egdom - Beleidsmedewerker witte keten
f.van.egdom@vrzw.nl

Niels Jacobs - Medewerker kennis en oefenco├Ârdinator
 n.jacobs@vrzw.nl

Anouk Hogenes - Medewerker opleiden, trainen en oefenen 
a.hogenes@vrzw.nl

Esther Schutten - Adviseur communicatie 
e.schutten@vrzw.nl

Samenwerkingsverband tussen gemeenten, brandweer, politie en GHOR.